ECASD41C686M040KA0
DigiKeyn tuotenumero
490-ECASD41C686M040KA0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-ECASD41C686M040KA0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-ECASD41C686M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECASD41C686M040KA0
Kuvaus
CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
68 µF 16 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 40mOhm 1000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
ECASD41C686M040KA0 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.6 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Kapasitanssi
68 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
16 V
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm