DLW5BTH501TQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW5BTH501TQ2L
Kuvaus
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLW5BTH501TQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
27mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedanssi taajuudella
500 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Virtaluokitus (maks.)
2,5A