DLW44SM101SK2L on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Signal Transformer
Varastossa: 9 651
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 100 Ohms @ 100 MHz 3,1A DCR 22,4mOhm
DLW44SN
DLW44SM101SK2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW44SM101SK2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW44SM101SK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW44SM101SK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW44SM101SK2L
Kuvaus
CMC 3.1A 2LN 100 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLW44SM101SK2L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
22,4mOhm
Jänniteluokitus – DC
60V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,157" lev. (4,00mm x 4,00mm)
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,059" (1,50mm)
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
100 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
3,1A