DLW32MH101XK2L
DigiKeyn tuotenumero
490-18059-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18059-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18059-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW32MH101XK2L
Kuvaus
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 100mA DCR 3,36Ohm
EDA/CAD-mallit
DLW32MH101XK2L -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
50V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktanssi taajuudella
100 µH @ 100 kHz
Virtaluokitus (maks.)
100mA
Päätuotenumero
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
3,36Ohm