DLW21HN670SQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-1063-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1063-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1063-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW21HN670SQ2L
Kuvaus
CMC 330MA 2LN 67 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 67 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
EDA/CAD-mallit
DLW21HN670SQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
67 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
330mA