DLP11SN241HL2L
DigiKeyn tuotenumero
490-5147-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLP11SN241HL2L
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 240 OHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 240 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,38Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLP11SN241HL2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,38Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,036" (0,92mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
0504 (1210 metrinen), 4 johtoa
Impedanssi taajuudella
240 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
100mA