DLP11SN121SL2L on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 151 685
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 8 719
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,5Ohm