DLP0NSN670HL2L on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Murata Electronics
Varastossa: 194 168
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 67 Ohms @ 100 MHz 110mA DCR 3Ohm
DLP0NSN670HL2L
DigiKeyn tuotenumero
490-5150-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLP0NSN670HL2L
Kuvaus
CMC 110MA 2LN 67 OHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLP0NSN670HL2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
3Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Koko/mitat
0,033" pit. x 0,026" lev. (0,85mm x 0,65mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
0302 (0806 metrinen), 4 johtoa
Impedanssi taajuudella
67 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
110mA