DLP0NSN121HL2L on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Murata Electronics
Varastossa: 194 168
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 120 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4,75Ohm
DLP0NSN121HL2L
DigiKeyn tuotenumero
490-5152-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLP0NSN121HL2L
Kuvaus
CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLP0NSN121HL2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,75Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,033" pit. x 0,026" lev. (0,85mm x 0,65mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,020" (0,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
0302 (0806 metrinen), 4 johtoa
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
90mA