DLM11CN900HH2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLM11CN900HH2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLM11CN900HH2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLM11CN900HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLM11CN900HH2L
Kuvaus
CMC 60MA 1LN 90 OHM 0504
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 90 Ohms @ 100 MHz 80mA DCR 2,7Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
2,7Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Jänniteluokitus – DC
5V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
90 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
0504 (1210 metrinen), 4 johtoa
Virtaluokitus (maks.)
80mA