DLM0QSN500HY2D
DigiKeyn tuotenumero
490-DLM0QSN500HY2DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLM0QSN500HY2DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLM0QSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLM0QSN500HY2D
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DLM0QSN500HY2D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
100mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,026" pit. x 0,020" lev. (0,65mm x 0,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,014" (0,35mm)
Impedanssi taajuudella
50 Ohms @ 100 MHz