DFE32CAH4R7MR0L
DigiKeyn tuotenumero
490-DFE32CAH4R7MR0LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DFE32CAH4R7MR0LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE32CAH4R7MR0LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE32CAH4R7MR0L
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 1.9A 101 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 1.9 A 101mOhm maks. 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFE32CAH4R7MR0L -mallit
DC-resistanssi (DCR)
101mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
2,9A