DFE322520F-1R0M=P2
DigiKeyn tuotenumero
490-DFE322520F-1R0M=P2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DFE322520F-1R0M=P2CT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE322520F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE322520F-1R0M=P2
Kuvaus
FIXED IND 1UH 5.4A 19 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 5.4 A 19mOhm maks. 1210 (3225 metrinen)
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,7A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
19mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1210
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)