DFE2HCAHR47MJ0L
DigiKeyn tuotenumero
490-18393-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18393-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18393-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE2HCAHR47MJ0L
Kuvaus
FIXED IND 470NH 4.5A 25 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
470 nH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.5 A 25mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
EDA/CAD-mallit
DFE2HCAHR47MJ0L -mallit
DC-resistanssi (DCR)
25mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,1A