DFE2HCAH1R5MJ0L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DFE2HCAH1R5MJ0L |
Kuvaus | FIXED IND 1.5UH 2.3A 74 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.5 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.3 A 74mOhm maks. 1008 (2520 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DFE2HCAH1R5MJ0L -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 74mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 1 MHz |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 2,9A | Päätuotenumero |