DFE2HCAH1R0MJ0L
DigiKeyn tuotenumero
490-18389-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18389-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18389-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE2HCAH1R0MJ0L
Kuvaus
FIXED IND 1UH 3A 50 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 3 A 50mOhm maks. 1008 (2520 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFE2HCAH1R0MJ0L -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
50mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
1008 (2520 metrinen)
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1008
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
3,4A