CSTNE20M0VH3C000R0
DigiKeyn tuotenumero
490-17956-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-17956-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17956-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSTNE20M0VH3C000R0
Kuvaus
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz Keraaminen Resonaattorit Sisäänrakennettu kondensaattori 15 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C – 125°C Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
CSTNE20M0VH3C000R0 -mallit
Kapasitanssi
15 pF
Sarja
Impedanssi
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Taajuus
20 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,051" lev. (3,20mm x 1,30mm)
Taajuuden vakaus
±0,13%
Korkeus
0,039" (1,00mm)
Taajuustoleranssi
±0,07%