CSTNE10M0GH5L000R0
DigiKeyn tuotenumero
490-17942-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-17942-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17942-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSTNE10M0GH5L000R0
Kuvaus
CERAMIC RES 10.0000MHZ 33PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz Keraaminen Resonaattorit Sisäänrakennettu kondensaattori 33 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C – 85°C Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
CSTNE10M0GH5L000R0 -mallit
Kapasitanssi
33 pF
Sarja
Impedanssi
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
10 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,051" lev. (3,20mm x 1,30mm)
Taajuuden vakaus
±0,13%
Korkeus
0,032" (0,80mm)
Taajuustoleranssi
±0,07%