CSTNE10M0G52A000R0
DigiKeyn tuotenumero
490-CSTNE10M0G52A000R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-CSTNE10M0G52A000R0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-CSTNE10M0G52A000R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSTNE10M0G52A000R0
Kuvaus
CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz Keraaminen Resonaattorit Sisäänrakennettu kondensaattori 10 pF ±0,2% -40°C – 125°C Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSTNE10M0G52A000R0 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ominaisuudet
Sisäänrakennettu kondensaattori
Valmistaja
Murata Electronics
Kapasitanssi
10 pF
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
3-SMD, epästandardi
Tyyppi
Keraaminen
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,051" lev. (3,20mm x 1,30mm)
Taajuus
10 MHz
Korkeus
0,032" (0,80mm)
Taajuuden vakaus
±0,2%
Päätuotenumero
Taajuustoleranssi
±0,5%