BNX012H01
DigiKeyn tuotenumero
490-7830-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BNX012H01
Kuvaus
FILTER LC TH
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LC EMI-suodattimet 5th Tilaus Alipäästö 2 kanavainen 15 A Lohko, 4 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BNX012H01 -mallit
Kategoria
Virta
15 A
Valmistaja
Murata Electronics
ESD-suojaus
No
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite – nimellinen
50V
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Alipäästö
Pakkaus / kotelo
Lohko, 4 johtoa
Suodatinjärjestys
5th
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,433" lev. (12,00mm x 11,00mm)
Teknologia
LC
Korkeus
0,335" (8,50mm)
Kanavien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Vaimennusarvo
40dB @ 1MHz – 1GHz