BLM31PG391SN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-5229-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5229-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5229-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM31PG391SN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 390 OHM 1206 1LN
Tarkka kuvaus
390 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 2A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM31PG391SN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
390 Ohms @ 100 MHz