BLM31KN102SZ1L
DigiKeyn tuotenumero
490-16522-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16522-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16522-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM31KN102SZ1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 2A 75mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM31KN102SZ1L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
75mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
2A