BLM21SP331SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-18586-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18586-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18586-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21SP331SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 2,8A
EDA/CAD-mallit
BLM21SP331SH1D -mallit
Virtaluokitus (maks.)
2,8A
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 100 MHz