BLM21SP181SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-18599-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18599-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18599-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21SP181SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
180 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 4A
EDA/CAD-mallit
BLM21SP181SZ1D -mallit
Virtaluokitus (maks.)
4A
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
180 Ohms @ 100 MHz