BLM21PG300SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-11049-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11049-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11049-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21PG300SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 4A 14mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM21PG300SH1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
14mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
4A