BLM21HE802BH1L
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21HE802BH1LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21HE802BH1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21HE802BH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21HE802BH1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 8 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 650mA 700mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21HE802BH1L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
700mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
8 kOhms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
650mA