BLM21HE472SN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21HE472SN1LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21HE472SN1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21HE472SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21HE472SN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 4.7 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 850mA 400mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21HE472SN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
850mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
400mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
4.7 kOhms @ 100 MHz