BLM21HE472SH1L | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM21HE472SH1L |
Kuvaus | FERRITE BEAD 4.7 KOHM 0805 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 850mA 400mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLM21HE472SH1L -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 400mOhm |
Valmistaja Murata Electronics | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,057" (1,45mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm) |
Impedanssi taajuudella 4.7 kOhms @ 100 MHz | Ominaisuudet Autoteollisuus |
Virtaluokitus (maks.) 850mA |