BLM21HE472SH1L
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21HE472SH1LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21HE472SH1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21HE472SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21HE472SH1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 4.7 KOHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 850mA 400mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM21HE472SH1L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
400mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
4.7 kOhms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
850mA