BLM21BD601SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21BD601SZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21BD601SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21BD601SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21BD601SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 300mA 350mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21BD601SZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
300mA