BLM21BD272SH1L
DigiKeyn tuotenumero
490-11044-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11044-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11044-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21BD272SH1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 2.7 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
2.7 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 200mA 800mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21BD272SH1L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
800mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,057" (1,45mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
2.7 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA