BLM21BD152SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1048-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1048-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1048-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21BD152SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 250mA 450mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21BD152SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
250mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
450mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
1.5 kOhms @ 100 MHz