BLM21AG471SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-16493-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16493-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16493-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21AG471SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 700mA 180mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21AG471SZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
180mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
700mA