BLM21AG331SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21AG331SH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21AG331SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21AG331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21AG331SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 100 MHz 1 Differentiaalinen - yksittäinen Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
BLM21AG331SH1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 100 MHz
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)