BLM18PG300SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-17666-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-17666-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17666-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18PG300SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18PG300SZ1D -mallit
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
1A