BLM18PG121SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-16496-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16496-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16496-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18PG121SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18PG121SZ1D -mallit
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
2A