BLM18KG260TZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM18KG260TZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM18KG260TZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18KG260TZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18KG260TZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 26 OHM 0603 4LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 6A 7mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18KG260TZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
7mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
26 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
6A