BLM18HG601SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-11034-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11034-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11034-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18HG601SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 200mA 1Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM18HG601SH1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (maks.)
200mA