BLM18HE152SH1D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 67 441
Tekniset tiedot
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 500mOhm
BLM18HE152SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM18HE152SH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM18HE152SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18HE152SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18HE152SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM18HE152SH1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
1.5 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
500mA