BLM18EG221TN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5979-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5979-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5979-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18EG221TN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 1A 150mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM18EG221TN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,026" (0,65mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
1A