BLM18BD601SH1D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM18BD601SH1D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 200mA 650mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLM18BD601SH1D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 650mOhm |
Valmistaja Murata Electronics | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,037" (0,95mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 200mA |