BLM18BA750SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1018-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1018-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1018-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18BA750SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 75 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
75 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 300mA 700mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18BA750SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
700mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
75 Ohms @ 100 MHz