BLM18BA220SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1016-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1016-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1016-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18BA220SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 350mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18BA220SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
22 Ohms @ 100 MHz