BLM18AG471WH1D on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Murata Electronics
Varastossa: 62 532
Tekniset tiedot
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 200mA 200mOhm