BLM18AG102SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-7809-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-7809-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7809-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18AG102SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 4LN
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 450mA 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM18AG102SH1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (maks.)
450mA