BLM15PE800SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM15PE800SH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM15PE800SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15PE800SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15PE800SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1,7A 70mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM15PE800SH1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,7A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
70mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedanssi taajuudella
80 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)