BLM15HD182SZ1D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM15HD182SZ1D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 2,2Ohm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BLM15HD182SZ1D -mallit |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 2,2Ohm |
Valmistaja Murata Electronics | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,022" (0,55mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm) |
Impedanssi taajuudella 1.8 kOhms @ 100 MHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 200mA |