BLM15HD182BH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM15HD182BH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM15HD182BH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15HD182BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15HD182BH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 2Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM15HD182BH1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
2Ohm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedanssi taajuudella
1.8 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)