BLM15BX182SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-10660-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10660-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10660-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15BX182SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 250mA 900mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM15BX182SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
250mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
900mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Impedanssi taajuudella
1.8 kOhms @ 100 MHz