BLM15BB220SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM15BB220SH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM15BB220SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15BB220SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15BB220SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 22 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 Ohms @ 100 MHz 1 Differentiaalinen - yksittäinen Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
BLM15BB220SH1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi taajuudella
22 Ohms @ 100 MHz
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)